Турбота про своє здоров’я має вирішальне значення. Але часи змінюються навіть у галузі охорони здоров’я. Останнім часом, особливо зараз, привернула увагу необхідність так званого домашнього моніторингу здоров’я. Оскільки людям постійно рекомендують залишатися вдома якомога довше, системи моніторингу стану здоров’я вдома виявляються надзвичайно важливими. Вони мають вирішальне значення для того, щоб пацієнти отримували найкращі послуги для свого здоров’я.

Ця стаття познайомить вас з домашнім моніторингом здоров’я, важливістю цієї системи та найпоширенішими пристроями для віддаленого спостереження за пацієнтом. Якщо ви наразі шукаєте більше інформації про пристрої для моніторингу домашнього здоров’я, ви можете знайти її тут. Давайте почнемо.

Домашній моніторинг здоров’я визначено

Моніторинг стану здоров’я вдома – це революційна технологія віртуального догляду та інновація, що змінює правила гри, що дозволяє пацієнтам отримувати послуги клінічного моніторингу прямо з дому. По суті, це технологія «лікарня вдома».

Відомо, що система домашнього моніторингу здоров’я використовує телекомунікаційні та інформаційні технології для моніторингу або відстеження стану здоров’я пацієнта вдома та гарантує вжиття найкращих заходів. Потім пацієнти отримують гаджети для вимірювання та надсилання клініцистам життєво важливих показників, включаючи пульс, рівень глюкози, артеріальний тиск, рівень кисню в крові та вагу.


Крім того, ця система домашнього моніторингу здоров’я пропонує різні варіанти доповнення до традиційного лікування пацієнтів. Крім того, це рішення знижує витрати на охорону здоров’я та допомагає лікарні покращити процес лікування.

3 основні причини, чому лікарні повинні використовувати програму «Лікарня вдома».

Лікарняна технологія на дому пропонує медичну допомогу прямо вдома або в будь-якому іншому зручному місці.

Пацієнти можуть вибрати цей варіант, якщо заклади охорони здоров’я можуть безпечно проводити лікування вдома. Більше того, пацієнти не стягують нічого додаткового, якщо вони підключаються до цієї системи.

Загалом, технологія «лікарня вдома» означає рішення щодо дистанційного моніторингу пацієнтів, що є реальною альтернативою стаціонару. Співробітники з охорони здоров’я, медсестри та лікарі можуть запропонувати догляд із додатковими послугами на дому за потреби.


Ось три основні причини, чому лікарні повинні використовувати інтегровані системи моніторингу здоров’я вдома.

1. Постачальники медичних послуг можуть використовувати моніторинг стану здоров’я вдома, щоб запропонувати більш ефективне та ефективне лікування пацієнтів у їхніх місцях проживання

Було сказано, що задоволеність пацієнтів покращується, коли вони отримують медичні послуги вдома, і пацієнти відчувають менше тривоги, оскільки вони мають тіснішу взаємодію з медичними працівниками та мають менше перебування у відділеннях невідкладної допомоги та лікарні.

Пацієнти, які страждають на хронічні захворювання, отримують найбільшу користь від домашнього моніторингу здоров’я. Оскільки більшість хронічних захворювань невиліковні, життєво важливо стежити за пацієнтом вдома та негайно реагувати, якщо ознаки його здоров’я починають погіршуватися.

2. Ця система моніторингу знижує витрати на охорону здоров’я, таким чином краще рятуючи життя пацієнтів

Як і те, що було згадано раніше, рішення для дистанційного моніторингу здоров’я дозволяє постачальникам медичних послуг пропонувати більш ефективне та якісне лікування віддалено. Ця віддалена опція мінімізує необхідність частих візитів до пацієнтів, водночас пропонуючи першокласну особисту та віддалену підтримку за допомогою зручних інновацій.


3. Системи домашнього моніторингу здоров’я звільняють більше ліжок у лікарнях

Повне уявлення про розвиток і стан когорт пацієнтів допомагає максимізувати кадри охорони здоров’я, зменшити перевантаженість клінік, покращити навантаження на пацієнтів, збільшити виписку з лікарні та запобігти повторним госпіталізаціям, яких можна уникнути.

Тепер, коли ви дізналися, чому важливий домашній моніторинг здоров’я, давайте перейдемо до пристроїв, які використовуються в цій системі.

Використання пристроїв домашнього моніторингу здоров’я: найпоширеніші пристрої дистанційного моніторингу пацієнта

Пристрої віддаленого моніторингу стану здоров’я покращують особисте обслуговування, дозволяючи постачальнику медичних послуг зрозуміти повну картину симптомів пацієнта з часом, а не просто особистий візит. Ці пристрої допомагають провайдерам працювати ефективніше, результативніше та керуватися даними. Ось найпоширеніші прилади для домашнього контролю стану здоров’я.

1. Манжета для вимірювання артеріального тиску

Манжета для вимірювання артеріального тиску має можливість обчислювати частоту серцевих скорочень і кровообіг пацієнта, вимірюючи зміни в русі артерії. Тепер через Bluetooth манжети для вимірювання артеріального тиску схожі на ті, які ми всі використовували раніше в кабінеті лікаря – ключова відмінність полягає в тому, що вони надсилають дані в режимі реального часу клініцисту для перегляду.


2. Глюкометр

Тим часом глюкометр перевіряє рівень цукру в крові пацієнта за допомогою невеликої краплі крові, нанесеної на тест-смужку, підключену до пристрою. Пацієнт наносить крихітну краплю своєї крові на смужку, яку глюкометр зчитує, щоб отримати показання рівня глюкози в крові. Потім дані надсилаються та доставляються в режимі реального часу постачальнику для перегляду.

3. Пульсоксиметр

Пульсоксиметри – це неінвазивні кліпси, які прикріплюються до пальця пацієнта або, іноді, до мочки вуха, щоб вимірювати довжину світлових хвиль і таким чином визначати рівень кисню в крові або кількість кисню, що циркулює в еритроцитах пацієнтів. Крім того, даний пульсоксиметр також записує пульс пацієнтів.

4. ЕКГ за допомогою стетоскопа

ЕКГ призначена для запису роботи серця, а стетоскоп фіксує легеневі та серцеві звуки. ЕКГ зазвичай використовується для пацієнтів із захворюваннями серця, такими як ішемічна хвороба серця або аритмії. З іншого боку, стетоскоп підсилює внутрішні звуки тіла пацієнта, дозволяючи лікарю вловлювати звуки легень, серця та кишечника.

5. Носимі пристрої (трекери активності та постійний моніторинг)

Трекери активності дозволяють постачальникам медичних послуг відстежувати кроки пацієнта, частоту серцевих скорочень, сон і ризик падіння. Вони дають їм вікно в повсякденну рутину пацієнта, допомагаючи постачальнику зрозуміти, як повсякденна діяльність впливає на його здоров’я та симптоми. Постачальники можуть використовувати дані з діяльності, щоб запропонувати найкращі плани лікування пацієнту. Найпоширеніші трекери активності включають Apple Watch і Fitbit.


6. Термометр

В даний час вже є термометри, що працюють по Bluetooth. Термометри такого типу забезпечують швидке й точне візуальне визначення температури тіла пацієнта або лихоманки, пропонуючи постачальнику необхідну інформацію для інформування про подальші кроки догляду.

7. Масштаб

Ваги також тепер на Bluetooth. Ваги Bluetooth дозволяють пацієнту відстежувати зміни своєї ваги з часом. Потім лікар відстежує ці зміни, щоб переконатися, що симптоми не погіршуються. І якщо вони є, вони зможуть втрутитись миттєво. Це особливо важливо для пацієнтів із застійною серцевою недостатністю або ХСН. Дуже важливо, щоб лікар міг спостерігати за змінами ваги пацієнта, оскільки збільшення ваги часто є одним із ключових показників погіршення ХСН.

Висновок

Моніторинг здоров’я вдома або домашня технологія в лікарні може перетворитися на позалікарняне середовище, де використовується раціональний розвиток технологій, включаючи поведінкову активацію, дистанційний моніторинг пацієнтів, інтелект, призначений для приписів, і штучний інтелект. Ці дані, об’єднані з розумним перетином людського рішення, можуть помітити погіршення стану пацієнтів у групі ризику задовго до того, як у них з’являться ознаки погіршення.

Ця система дозволить здійснювати потенційно менш складне та більш своєчасне втручання, таким чином запобігаючи прогресуванню хвороби та необхідності позапланової, гострої чи епізодичної допомоги.

От admin