Одна з найжорстокіших правд життя полягає в тому, що коли ти дорослішаєш і стаєш успішнішим, твої батьки старіють, слабшають і навіть стають інвалідами. Ця реальність пов’язана зі значною відповідальністю та викликами.
Однак, якщо ви живете далеко від дому, справа може бути надзвичайно складною. Ви повинні негайно знайти ефективні способи підтримати своїх батьків. Щоб швидко знайти рішення, занурюйтесь прямо в справу!
1. Визначте, що ви можете для них зробити
Оскільки ви далеко від своїх старих батьків, ви не можете бути поруч, щоб задовольнити їхні потреби, і це ОК! Не звинувачуйте себе та не відчувайте провини за відсутність. Ніхто не найкращий у всьому.
Натомість зосередьтеся на позитиві. Що ви можете зробити для них?
Можливо, ви заробляєте достатньо грошей, щоб отримати їм необхідну допомогу та допомогу. Ви також можете інвестувати в те, щоб зробити свій дім безпечнішим!
Або у вас хороші зв’язки, і є люди, які доглядають за вашими батьками, приносять їм їжу або просто хороша компанія!
2. Призначте опікуна на дому
Навіть якщо люди обіцяють доглядати за вашими батьками і часто відвідувати, ви не можете повністю покладатися на них. Зрештою, у них можуть бути надзвичайні ситуації, і вони не зможуть приїжджати щодня.
Замість цього зверніться до сертифікованого NDIS постачальника послуг підтримки та догляду вдома в авторитетному кадровому агентстві з охорони здоров’я. Переконайтеся, що вони мають щонайменше 50 років досвіду догляду та оснащені кваліфікованою командою медсестер та спеціалістів із підтримки інвалідів.
Розкажіть агентству про послуги, які ви очікуєте. Це може включати повсякденну допомогу, а також домашні завдання. Вони підберуть для вас те, що підходить відповідно до ваших потреб. Ви можете прийти та зустрітися з персоналом, призначеним вашим батькам, або домовитися про віртуальну зустріч, щоб розпочати роботу.
3. Відвідуйте їх якомога частіше
Часто дорослі діти забувають, що літнім батькам теж потрібна їхня компанія. Дбати про їхні щоденні фізичні потреби недостатньо. Ви також повинні подбати про їхні емоційні потреби.
Отже, поговоріть зі своїм роботодавцем і призначте конкретні дати, щоб взяти подовжену відпустку. Зустрічайтеся з батьками якомога частіше, не впливаючи на вашу професійну прихильність.
Під час візитів проведіть якісний час з батьками. Відводьте їх у затишні місця, зокрема в кіно або на довгу поїздку. Якщо ваші батьки вважають за краще сидіти вдома, займіться їхніми хобі разом, готуйте для них улюблені страви та навчіть користуватися такими гаджетами, як смартфони та ноутбуки.
З віком батьки думають, що дітям наплювати на них. Нагадайте їм, що ви сумуєте за ними і дуже дбаєте про них.
4. Влаштовуйте сімейні зустрічі
Ваші батьки не просто жадають вашої присутності. Вони також хочуть бути поруч з іншими близькими. За даними ВООЗ, соціальна ізоляція та самотність страждають від кожної третьої людини похилого віку та мають серйозні наслідки для здоров’я!
Тож, коли ви йдете в гості, ви можете взяти їх до інших близьких. Крім того, ви також можете запросити всіх.
Якщо всі недоступні, встановіть дату щомісячної сімейної зустрічі на телефоні або в таких програмах, як FaceTime або Skype. Це гарантує, що ваші батьки регулярно відчуватимуть тепло родинної любові та не почуватимуться осторонь.
Щотижня призначайте різних близьких особисто перевіряти твоїх батьків. Дайте одному з них письмовий дозвіл на отримання фінансової та медичної інформації від імені ваших батьків.
5. Підвищте безпеку свого будинку
Зміцніть безпеку свого будинку та запобігте нещасним випадкам за допомогою наступного:
- Добре освітлюйте кожен куточок будинку, щоб уникнути проблем під час навігації.
- Встановіть поручні та нековзні килимки біля душу та туалету, щоб запобігти ковзанню.
- Переставте меблі для легкого доступу.
- Встановіть захисні кути на гострих краях меблів і техніки.
- Покладіть нековзні килимки під килими, щоб закріпити їх на підлозі.
- Встановити поручні (при необхідності нові) до сходів.
- Придбайте детектори диму та чадного газу та попросіть когось регулярно перевіряти батареї.
6. Розробіть план на випадок надзвичайних ситуацій
Незважаючи на цілодобову підтримку та всі профілактичні заходи, аварії та надзвичайні ситуації залишаються нормальним явищем. Отже, створіть план боротьби з ними.
Переконайтеся, що ваші батьки знають, як спілкуватися з вами або їхнім вихователем. Запропонуйте їм список екстрених контактів у телефоні або блокноті. Ці контактні особи повинні узгодити кілька важливих ролей, якщо це необхідно під час візитів до лікарні.
Тримайте свого роботодавця в курсі, щоб ви могли негайно взяти надзвичайну відпустку. Нарешті, завжди майте упаковану сумку з необхідним одягом, туалетними приналежностями та ліками, щоб ви могли негайно вирушити.
Висновок
Нарешті, не забувайте залишатися на зв’язку з медичною командою ваших батьків і домашнім доглядальником. З регулярними оновленнями ви зможете зробити кращий вибір.