Підлітки є групою, яка найбільше постраждала від карантину, карантину та обмежень на самоізоляцію, які застосовуються в усіх країнах для обмеження поширення COVID-19. Вони позбавлені школи, коледжів, спортзалу, і з кожним днем отримують все більше досвіду.
Крім того, всі спортивні матчі припинені, і підлітки більше не можуть дивитися свої команди під час карантину. Тому вбити нудьгу неможливо, крім онлайн-ігор, особливо азартних (наприклад, GTA 5).
Найбільша проблема полягає в тому, що більшість підлітків, можливо, не знають, що нарахування своїх ігрових кредитів і ставки в надії отримати фінансовий прибуток є азартною грою в прямому розумінні!
Потім це може перерости в залежність, яка є шаленим бажанням постійно робити ставки, щоб позбутися негативних почуттів, відновити попередні втрати та миттєво відчути хвилювання та задоволення.
Залежність від азартних ігор становить небезпеку не тільки для підлітка, а й для його сім’ї та друзів. Найбільша проблема полягає в тому, що якщо молода людина відчуває докори сумління за свої втрати і не може зупинитися, вона може не шукати лікування через страх соціальної стигматизації серед своєї родини та друзів.
Азартні ігри підлітків
У підлітковому віці мозок росте і дозріває з надзвичайною швидкістю. Якою б діяльністю не займався підліток, вона відіграє певну роль у його психічному розвитку, визначає способи, які його стимулюють і збуджують.
Наприклад, якщо підліток вирішив використовувати азартні ігри як відпочинок і уникнути проблем. Таким чином, його мозок звикне до цієї діяльності і завжди хоче більше. Тим більше, що азартні ігри стимулюють мозок до викиду гормону адреналіну, який дає відчуття азарту. Крім того, він вивільняє дофамін, який виділяється під час вживання наркотиків.
Дозвілля та азартні ігри
Деякі підлітки грають в азартні ігри у вільний час з тих самих причин, які змушують грати і дорослих. Деякі з цих причин включають спроби позбутися нудьги. Завести нових друзів. Проблеми втечі. Шукаю хвилювання.
Хоча причини дуже схожі, важливо пам’ятати, що мозок підлітків, що розвивається, не готовий приймати найкращі рішення, які забезпечать їхню фінансову безпеку. Багато з них вважають, що гроші — це лише інструмент для розваги!
Підлітки також обирають ті ж види азартних ігор, що й дорослі. Згідно з дослідженням, проведеним GamStop протягом 2018-2019 років, підлітки грають в лотерейні квитки, скретч-карти та спортивні матчі. Крім того, багато підлітків грають у відеоігри, використовуючи реальні гроші або використовуючи дорогі ігрові предмети.
Незважаючи на те, що сьогодні не так багато звичайних форм азартних ігор, лише азартні ігри онлайн помітно зростають! Важливо, щоб підлітки знали про проблеми азартних ігор. Крім того, вони повинні навчитися використовувати свій вільний час у здорових заходах.
Наслідки підліткової ігрової залежності
Відповідно до незалежного сайту justuk.club, азартні ігри є «прихованою залежністю», тому що вони не впливають фізіологічно на залежного! Крім того, він може приховувати свою азартну діяльність від однолітків, родини та друзів. Цілком контрастує з токсикоманією, де зловживання алкоголем і наркотиками пізнається за зовнішніми ознаками, які з’являються на наркомані. Такі як невиразність мови, розширення зіниць, утруднене пересування та нерегулярний сон.
Тому цю залежність важко виявити. Проте легко розповісти підліткам про його небезпеку та поширити культуру профілактики. Серед найбільш помітних наслідків залежності від азартних ігор:
- Вчинення злочинів
- Зловживання психоактивними речовинами
- Руйнування соціальних і сімейних відносин.
- Погана академічна успішність.
- Психічні захворювання (такі як депресія, ізоляція, тривога).
- Погане здоров’я
Які корисні заняття для підлітків?
Якщо ви підліток, ви повинні знати, що ваші батьки та вчителі намагаються поводитися з вами з обмеженнями; тому що ти некерований. Відкидайте всі їхні поради. І мають надзвичайну схильність до пригод.
Отже, ви повинні працювати, щоб виконати завдання виховання себе. Знати, що є правильним і неправильним, не ризикуючи своїм майбутнім. Завжди пам’ятайте, що ви можете збунтуватися проти чого завгодно. Але найбільше програєш ти!
Однак, якщо ви граєте в азартні ігри лише для того, щоб провести вільний час, і у вас немає мотивів залежності. Є багато корисних заходів, якими ви можете насолоджуватися під час дозвілля:
- Займіться домашніми справами, щоб допомогти сім’ї.
- Допомога літнім людям у вашому районі.
- Волонтерська робота.
- Навчання та підробіток.
Визначення найбільш прийнятних засобів економії. Наприклад, банківські рахунки для молоді. Часто дають високі пільги, щоб заохотити підлітків заощаджувати.
Висновок
На смартфонах і комп’ютерах доступно багато ігор, які включають азартні ігри. На жаль, ні уряди, ні родини не можуть заборонити ці ігри для підлітків! Оскільки ми живемо сьогодні в епоху відкритого неба. Жодних бар’єрів чи обмежень, які можуть перешкодити будь-кому отримати будь-який доступ через Інтернет у будь-який час. Отже, завжди треба бути мудрим. Особливо, коли справа доходить до витрачання грошей і використання свого часу.