Пандемія – це стресовий і невизначений час. Ми всі дотримуємося соціального дистанціювання заради безпеки себе та інших. Йдеться не лише про ваше здоров’я, а й про добробут громади. Навіть якщо у вас не розвинеться COVID, ви все одно можете бути носієм захворювання і не знати про це.
Тому життєво важливо дотримуватися соціального дистанціювання. Робити це вкрай важливо, але також важливо піклуватися про своє психічне здоров’я. Ви не можете зустрічатися з людьми великими групами, ходити на вечірки або навіть відвідувати терапевта особисто. Проте є способи зберегти своє психічне здоров’я у важкий час. Ось кілька простих способів подбати про своє благополуччя та залишатися на землі та стабільними.
Вийдіть назовні
Соціальне дистанціювання змушує нас часто перебувати вдома. Хоча ви вкорінені у своєму домі, вам не потрібно повністю ізолюватися. Важливо залишатися в безпеці під час пандемії, але це не означає, що ви взагалі не можете виходити на вулицю. Одягніть маску і вирушайте на прогулянку. Ви можете прогулятися на милю або навіть навколо кварталу.
Будь-який вихід на природу може принести користь вашому психічному здоров’ю. Можна вийти на сонячне світло. Незалежно від того, чи живете ви в місті, у передмісті чи в сільській місцевості, вихід на вулицю корисний для вашого психічного здоров’я. Це може допомогти впоратися з божевіллям або лихоманкою в салоні. Прогулянки можуть очистити ваші думки, створити нові пейзажі та розірвати рутину.
Практикуйте уважність
Під час пандемії є багато речей, які викликають тривогу. Майндфулнес – це інструмент, який може підтримати вас під час COVID-19 і після нього. У вас є інструменти, щоб практикувати перебування в теперішньому моменті. Незалежно від того, де ви знаходитесь і що ви робите, ви можете практикувати усвідомленість.
Усвідомлюйте відчуття свого тіла та думки, які проходять у вашій голові. Вам не потрібно їх змінювати; просто дозвольте їм бути там. Це хороша паралель з пандемією. Речі вийшли з-під вашого контролю, але ви завжди можете повернутися в теперішній момент і зосередитися на своєму диханні. Повільне та глибоке дихання може заспокоїти ваш розум у моменти тривоги.
Відеочат або телефонні дзвінки з близькими
Соціальне дистанціювання не означає, що ви не можете спілкуватися з людьми, яких любите. Ви можете приділити час відеочату або телефонній розмові з друзями та родиною. Дуже важливо знаходити час для спілкування з близькими людьми, щоб ви відчували з ними зв’язок. Те, що ви не можете побачити їх особисто, не означає, що ви взагалі не можете підключитися.
Відеочат — чудова можливість побачити обличчя своїх друзів і близьких. Ви також можете домовитися про спільну гру в онлайн-ігри або влаштувати вечірку з переглядом на Hulu або Netflix, де ви разом влаштуєте вечір кіно. Деякі люди не люблять відеочат, але вважають за краще говорити по телефону. Поки ви знаходите час, щоб поговорити з друзями та сім’єю, це важливо.
Телездоров’я
Онлайн-терапія є чудовим місцем для догляду за вашим психічним здоров’ям. Під час пандемії ви не можете зустрітися з консультантом особисто, але ви можете зустрітися з терапевтом у відеочаті, телефоні або через повідомлення. Це чудова можливість зміцнити своє психічне здоров’я, не виходячи з дому. Ви можете обговорити виклики пандемії.
Можливо, вас цікавить стан вашого благополуччя. Якщо це так, ви можете пройти тест на психічне здоров’я, щоб побачити, як у вас справи. Коли ви отримаєте результати, ви можете обговорити їх з онлайн-консультантом. Телездоров’я – це надійний спосіб підтримувати своє здоров’я під час COVID-19 і після нього. Не бійтеся звертатися за допомогою, коли вона вам потрібна. Онлайн-терапевт може підтримати вас у складні часи.
Біографія Марі Мігель
Марі Мігель уже майже десять років пише та досліджує різноманітні теми, пов’язані зі здоров’ям. Наразі вона сприяє розширенню та зростанню безкоштовного онлайн-ресурсу психічного здоров’я за допомогою Mind-Diagnostics.org. З інтересом і відданістю вирішенню проблем, пов’язаних із психічним здоров’ям, вона продовжує націлюватися на теми, пов’язані з тривогою та депресією.