Ігри здаються заняттям, яке не має практичної користі. Існує думка, що це просто марна трата часу, але насправді це не так. Онлайн-ігри, які можна відкрити на робочому столі чи смартфоні, дають набагато більше, ніж здається на перший погляд. Багато наукових досліджень довели користь ігрової діяльності, тому сміливо відкривайте www.gamekarma.com і вибирайте гру на свій смак.
Чим можуть допомогти онлайн-ігри?
Ми вчимося реагувати і стримуватися, планувати і досягати, розслаблятися і переключатися між різними завданнями. І це основні причини, чому варто час від часу приймати онлайн-ігри замість антидепресантів.
Гра для відпочинку
Жоден перемикач в нашій голові не допоміг би залишити всі проблеми позаду і розслабитися. Запуском цих процесів є різні індивідуальні фактори. Проте доведено, що ігрове середовище створює реалістичну ілюзію іншого світу, легшого для сприйняття та розуміння. І це як раз той фактор, завдяки якому людині все ж вдається позбутися нав’язливих думок і трохи відпочити.
Навчіться планувати та досягати
Онлайн ігри часто змушують нестандартно підходити до різних завдань. Тим самим вони сприяють розвитку реакції, мислення, навику ефективного планування. Ті якості, які ми зазвичай використовуємо, стають частиною нашого характеру, тому якщо ви знаєте, як досягти успіху в Інтернеті, ви можете легко перенести цей досвід у своє повсякденне життя.
Звільніться від напруги та емоцій
Як правило, йдеться про екологічне місцеперебування негативних емоцій, таких як гнів, гнів, глибокий сум чи розчарування. Немає ідеальної онлайн-ігри, щоб впоратися зі складними почуттями, тому ви повинні вибрати заняття самостійно. Хтось вивільняє злість за допомогою шутерів або військових стратегій. Для інших людей важливо подолати негативні емоції позитивними, тому вони створюють красиві речі на тренажерах або беруть участь у рольових іграх. У будь-якому випадку це допомагає досягти бажаної мети.
Навчіться справлятися з проблемами
Щоб перейти на наступний рівень, необхідно проходити квести, вирішувати одне завдання за іншим, а також проявляти навички управління та стратегічного мислення. Ви можете використовувати навички, відточені в грі, в реальному житті.
Дайте собі міцну опору в боротьбі з тривогою
Улюблені логічні ігри, аркади, пригодницькі історії допомагають «приземлитися», відчути контроль над ситуацією та землею під ногами. Коли ви відчуваєте, що вас переповнює тривога та страх, що вона може перерости в панічну атаку, вам потрібна діяльність, яка допоможе відвернути вас і створити відчуття, що з вами та світом навколо вас все гаразд.
Знайдіть спільні інтереси з дітьми
Чим старшою стає дитина, тим важче батькам залишатися на зв’язку з її внутрішнім світом і переживаннями. Спробуйте нестандартний підхід: виберіть онлайн-гру, де ваша дитина стане вашим учителем і наставником, або весело гратиме з вами на рівних. Спілкуйтеся під час гри і ставайте ближче один до одного.
Як бачите, онлайн ігри будь-якого жанру часом можуть замінити вам психотерапевта. Це не повноцінна терапія, але гра є чудовим способом допомогти собі та боротися зі стресом, а також відмінною профілактикою емоційного виснаження та вигорання. Тому, якщо ви хочете відкрити свою улюблену гру, просто зробіть це, оскільки це має практичний сенс.