Багато людей, у яких немає члена сім’ї, який має справу з аутизмом, недостатньо поінформовані про те, що таке аутизм, і це змушує багатьох людей не знати про це питання, але ще гірша ситуація полягає в тому, що вони неправильно поінформовані. Тому цей список містить заперечення деяких найпоширеніших міфів про аутизм і додаткові причини, які кожен повинен знати для кращого функціонування спільноти.

Зміст

Аутизм — це не розумова відсталістьЛюди з аутизмом можуть створювати стосункиЛюди з аутизмом говорятьЛюди з аутизмом можуть жити незалежним життямЦе не дитячий розладЛюди з аутизмом мають емпатіюЄ таланти всюди

Аутизм — це не розумова відсталість

Багато людей, які не знають, як описати стан, дуже часто асоціюють його з іншим станом, який вони вважають схожим, який у цьому випадку є зовсім іншим. Аутизм і розумова відсталість — два різних неврологічних розлади, які слід розділяти. При аутизмі проблема виникає з труднощами соціальної взаємодії, важким спілкуванням і поведінкою, тоді як розумова відсталість призводить до когнітивних труднощів, таких як пам’ять і навчання. Навіть коли необхідно діагностувати стан, використовуються два абсолютно різні та незалежні підходи, щоб визначити, до якої групи воно належить. Крім того, методи лікування, які використовуються в обох випадках, різні, і все це є доказом того, що розумова відсталість і аутизм — це не одне й те саме.

Люди з аутизмом можуть створювати стосунки

Люди, які страждають на аутизм, справді мають соціальні перешкоди та труднощі у спілкуванні та поведінці, але це ще не є достатньою перешкодою для створення міцних зв’язків між собою, родиною, друзями та іншими. Люди з аутизмом можуть стати дуже прив’язаними до певних людей, які поруч з ними, а також любити знаменитість, а також мати улюблену співачку чи актрису. Будь-які відносини для них надзвичайно важливі, і це дає їм відчуття, що все в порядку і що вони комусь належать. Ці речі доводять, що міф про те, що люди з аутизмом не можуть налагоджувати стосунки, є невірним і що було б бажано, щоб кожна людина в суспільстві намагалася спілкуватися з людиною з аутизмом у свій особливий спосіб і відчувати любов і зв’язок, які можна легко створений між обома сторонами.

Люди з аутизмом говорять

Це ще один міф, який не відповідає дійсності, і ось чому. Існують різні спектри аутизму, і один спектр це той, який не дозволяє людям з аутизмом розвивати мовленнєві навички. Переважна більшість людей з аутизмом не мають серйозних проблем з мовленням, і воно дуже різне. Деякі люди можуть говорити досконало і граматично правильно, як показує статистика досліджень аутизмутоді як деякі люди з аутизмом можуть говорити повільно або використовувати лише певну кількість слів. Деякі можуть мати проблеми лише з артикуляцією, тоді як інші можуть використовувати інші форми спілкування, такі як спілкування жестами, жестикуляція або використання технологій. Вплив на мовленнєвий розвиток людини з аутизмом може бути зумовлено багатьма різними факторами, такими як тяжкість аутизму, когнітивні здібності терапевтичної підтримки або мовне середовище.

Люди з аутизмом можуть жити самостійним життям

Підтримка людей з аутизмом надзвичайно важлива як для них самих, так і для тих, хто допомагає, оскільки вона може мати багато позитивних ефектів для обох сторін. Однак, залежно від тяжкості аутизму, багато людей, які мають його, можуть жити самостійно без будь-яких труднощів. Для цього необхідно, щоб експерт визначив, чи готова людина з аутизмом до самостійного життя, а це відбувається після тестування та навчання людини з аутизмом, яка адекватно навчиться всьому необхідному, а також забезпечити адекватний спосіб. На цих уроках необхідно навчити таких людей важливості та змісту безпека в домі вони живуть, і що, якщо є порушення рухливості, їхній будинок повинен бути належним чином обладнаний і мати всі передбачені елементи, за допомогою яких людина з аутизмом буде пересуватися без проблем. Підтримка громади також дуже важлива, оскільки вона може багато в чому допомогти, тим самим зрозуміти суть і розвивати взаємопідтримку та позитивну енергію в цій громаді.

Це не дитячий розлад

Відсутність інформації про велику кількість людей змушує багатьох думати, що аутизм — це розлад для дітей і що людей старшого віку з аутизмом не буває. Це, звичайно, неправда. Правда полягає в тому, що аутизм діагностують у дитинстві, оскільки він помітний з раннього віку, але він супроводжує людину з аутизмом усе життя, оскільки це постійний розлад. Аутизм проявляється на ранніх стадіях розвиток мозкуі мозок змінюється протягом життя, тому деякі люди можуть маскувати свій аутизм іншими здібностями, тоді як інші можуть бути більш відкритими щодо цього. Це означає, що на даний момент аутизм невиліковний, але деякі методи дають можливість людині, у якої він є, розвивати багато здібностей, які допоможуть їй жити продуктивніше.

Люди з аутизмом мають емпатію

Подібно до того, як між людьми з аутизмом можна створити зв’язок, емпатія також розвивається без проблем. Причина, чому існує міф про те, що люди з аутизмом не мають емпатії, полягає в їх важкому способі спілкування та взаємодії з людьми. Це доказ того, що не всі однаково розвивають емпатію і що це не обов’язково лише сумне обличчя людей; плач може бути досить прихованим у людей. Люди з аутизмом можуть бути дуже чуйними, і це можна легко помітити, познайомившись з ними ближче.

Скрізь є таланти

Таланти поширені у всіх, тому не оминули люди з аутизмом. Простий пошук в Інтернеті може виявити, що люди з аутизмом мають багато талантів, таких як спів, гра, танці та багато інших. Деякі люди з аутизмом розвинули інтелект вище середнього, який часто може бути виражений. Таланти, які вони володіють, мають широкий спектр і також виявляються, коли вони краще знайомляться з людьми з аутизмом.

Одним із ключових моментів для руйнування упереджень є адекватна інформація, яку, в даному випадку, представляє цей список. Крім інформації, знайомство з людьми з аутизмом призведе до ще кращого розуміння і, можливо, навіть нових друзів

От admin